Stavebná firma realizujúca kompletné stavebné práce a rekonštrukcie
  Ako doplnkové služby, ponúkame autodopravu do 3,5 tony, výškové práce,
  ale aj sanácie objektov a výkopové práce

   

  Maliarske práce vo výškach.

  * stĺpy vysokého elektrického napätia,
  * televízne vysielače a prevádzače
  * strechy,
  * balkóny,
  * ríny,
  * parapety,
  * okná,
  * maľovanie fasád budov,
  * bezpečnostné značenia výškových objektov,
  * natieranie kostolných veží.


   

  Umývacie a čistiace práce vo výškach

  * Umývanie skiel okien vo výškach


   

  Odpratávanie snehu snehovou frézou

  Prečo sa pri upratovaní snehovej nádielky lopotiť len s hrabľami a lopatami, keď je omnoho pohodlnejšie a praktickejšie zobrať na pomoc snehovú frézu. Na takéto nadelenia sú odhŕňač a lopata skutočne málo. Iste, pokiaľ napadne len pár centimetrov, s odhŕňačom a lopatou vystačíte . Ale keď snehu pribudne, je omnoho pohodlnejšie a predovšetkým efektívnejšie zobrať na pomoc snehovú frézu, ktorá je ľahko ovládateľná, takže s ňou pohodlne môže pracovať prakticky každý člen rodiny.

   

  Dvojstupňové snehové frézy

  Tieto stroje si dokážu poradiť s veľkým množstvom snehu a zvládnu i kalamitu. Sú osadené výkonnými motormi o sile od 5,5 do 13 HP a bez ťažkostí si poradia i s premrznutým či uduseným snehom. Za minútu dokážu odpratať až 1,4 tony snehu. Hodia sa pre väčšie plochy ako sú napríklad parkoviská alebo príjazdové cesty, pričom rovnako dobre ako na asfalte alebo dlažbe čistia i na väčších nespevnených plochách, ako je napríklad štrková cesta. Dobrou voľbou sú teda pre prevádzkovateľov penziónov alebo hotelov.

  Prečo sa im hovorí dvojstupňové? Fréza najprv pomocou robustného oceľového šneku sneh naberie a následne ho pomocnou vysokoobrátkového ventilátora odhodí otočným komínom do vzdialenosti až 15 m. Tento typ fréz je vybavený niekoľko rýchlostným pojazdom, kedy si podľa aktuálnej kvality povrchu môže obsluha nastaviť požadovanú rýchlosť, a to vrátane spiatočky. Moderné modely sú navyše vybavované doplnkami ako sú svetlomety pre prácu pri zníženej viditeľnosti, elektrický štartér, centrálne nastavenie odhadzovacieho komína alebo vyhrievané rukoväte.